Proběhlo

DĚKUJEME VŠEM,
KTEŘÍ SE ZAPOJILI

Během uplynulých měsíců jsme společně zažili několik benefičních akcí. A všechny měly společnou myšlenku. Zprostředkovat setkání s inspirativními hosty, zajímavými tématy, přinést netradiční zážitky a dopřát naší duhovkové komunitě čas být pospolu. A samozřejmě z jejich výtěžku podpořit dostavbu našich nových sportovních a kreativních prostor pro duhovkové děti.

Díky Vaší podpoře bylo od začátku kampaně do vydání tohoto čísla newsletteru na benefičních akcích vybráno již celkem

600.469 Kč

Jan Blažek (Duhovka Group), Kateřina Havlová (RA15), Jiří Cís (technický dozor) a David Harant (KVS) 

12. dubna 2023

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA STAVBY 

Komentované prohlídky stavby máme rádi. Můžeme vám totiž v reálu ukázat, jak stavba pokračuje, co aktuálně řešíme, co nás ještě čeká a máte možnost se na cokoliv doptat. Hosty provedla hlavní architektka Kateřina Havlová (architektonická kancelář RA15), stavbyvedoucí pan David Harant (stavební společnost KVS) a Jan Blažek za Duhovku. 

Bylo nám ctí!

23. - 24. března 2023

DUHOVKOVÝ SUPER BAZÁREK 

výtěžek 59.869 Kč

Jarní Duhovkový Super Bazárek se náramně vydařil! Velké poděkování patří všem – dětem, studentům, rodičům, učitelům a zaměstnancům školy - kteří se do akce zapojili a společně se postarali o spoustu zábavy a krásnou atmosféru! 

Stovky darovaných věcí, her, knih, oblečení a potřeb do domácnosti našly své nové spokojené majitele. Hrály se hry, malovalo se na obličej a mlsalo se ve stáncích s dobrůtkami a popíjela se dobrá káva či domácí limonáda. Každý si také mohl koupit a podepsat svoji cihlu, která pak bude zazděna v tělocvičně. 

Pomohli jsme i dalším, protože věci, které zbyly, byly věnovány na charitu do Šatníku Praha a SKP HOPO pro rodiny v nouzi.

DĚKUJEME Rodičovské asociaci ZŠ Duhovka za organizaci této krásné akce!

22. února 2023

PŘEDNÁŠKA MARKA HERMANA 

“Ochutnávka selského rozumu” 

výtěžek 20.750 Kč

Osvěžující večer s Markem Hermanem, který přinesl inspiraci, nové myšlenky a postřehy z praxe. Na chvíli jsme se zastavili v každodenním shonu a dotkli se starých jednoduchých principů, které se dají dobře použít jak v osobním životě, tak v každodenní práci s dětmi doma, ve školce i škole. 

DĚKUJEME velmi Martě a Richardovi Jonesovým za jejich laskavé poskytnutí úžasných prostor a skvělého pohoštění v hotelu Fitzgerald. 

19. února 2023

BENEFIČNÍ DUHOVKOVÝ BRUNCH V HOTELU PYRAMIDA 

výtěžek 84.851 Kč 

Krásné setkání rodin ve stylových prostorách Lounge baru Eclipse Orea Hotelu Pyramida. Bohaté teplé a studené menu od zdejšího šéfkuchaře, nealko nápoje, čepované pivo a skvělé víno, lahodná káva a úžasné dezerty nakonec. Děti si užily deskohraní, četbu z knížek, malování na obličej, kreativní výtvarné tvoření, společný zpěv doprovázený hrou na piano a miniturnaj ve stolním tenise. Byl to skvělý den! 

Srdečně DĚKUJEME Rodičovské asociaci, Orea Hotelu Pyramida a jednomu z našich rodičů za podporu a krásnou akci pro novou tělocvičnu a ateliér!

31. ledna 2023

BENEFIČNÍ SEMINÁŘ JANA BÍLÉHO

"ROLE MUŽE aneb muž jako partner, jako otec, jako businessman”

výtěžek 167.276 Kč  

Akce mimořádně věnována jen mužům a jejich vyjimečné roli ve výchově dětí, v partnerství, v rodině a naší společnosti. Jak se mění život muže narozením dětí? Jak se mění jeho partnerství a vztah k práci? A jak tyto hluboké změny zvládnout a vnímat svou jedinečnou roli? Odpověďmi na tyto otázky hosty provedl zkušený lektor a business kouč Jan Bílý, který se tématu role muže věnuje již řadu let. 

16. prosince 2022

Zimní koncert “Ze života Duhovky”

výtěžek 100 062 Kč

14. prosince 2022

Adventní setkání s rodiči a aukce obrazů Middle School

výtěžek 45 700 Kč

8. prosince 2022

Vánoční kavárna Middle School

výtěžek 9 461 Kč

30. listopadu 2022

Benefiční jóga na Fortně

výtěžek 112 500 Kč

Dárcovská výzva
Tělocvična & Ateliér 2023

 od dárců máme přislíbeno či darováno

43.000.000 Kč

vybráno 100% z cílové částky 43.000.000 Kč

Srdečně děkujeme našim milým dárcům za jejich důvěru a finanční podporu nové tělocvičny.