Proběhlo

DĚKUJEME VŠEM,
KTEŘÍ SE ZAPOJILI

Během uplynulých měsíců jsme společně zažili několik benefičních akcí. A všechny měly společnou myšlenku. Zprostředkovat setkání s inspirativními hosty, zajímavými tématy, přinést netradiční zážitky a dopřát naší duhovkové komunitě čas být pospolu. A samozřejmě z jejich výtěžku podpořit dostavbu našich nových sportovních a kreativních prostor pro duhovkové děti.

Díky Vaší podpoře bylo od začátku kampaně na benefičních akcích vybráno celkem 

6.519.201 Kč

31. května 2023 | Pražská křižovatka

ZÁVĚREČNÁ BENEFICE 

Byl to mimořádný večer, kde jsme se všichni mohli setkat a oslavit naši cestu za novou tělocvičnou a novým ateliérem, a kde jsme fundraising dotáhli do skutečného konce. Jedinečnou atmosféru večer získal překrásnými prostory Pražské křižovatky, které nám laskavě zapůjčila Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97.

Večerem nás provázel skvělý a energický Leoš Mareš, ohromily nás akrobatky z Losers Cirque Company vystoupením, které leckomu mohlo způsobit i závrať, náladu pořádně rozjel multi-žánrový Unique Quartet, náš Duhovka band a ve finále i Amusement Park. Měli jsme příležitost shlédnout tvorbu umění naživo díky Milanu Sodomovi, který přímo na pódiu vytvořil Obraz večera a tím i jeden z aukčních předmětů. Workshop Lenky a Jakuba Vavruškových nás doslova roztančil. Byly to skutečně jedinečné zážitky.

Fundraising jsme dotáhli do konce prostřednictvím tiché aukce, tomboly a napětím nabité veřejné aukce. Do cílové částky chybělo 5.918.732,- Kč a velcí dárci byli rozhodnuti každou vybranou korunu z benefice zdvojnásobit. Nakonec byla akce neuvěřitelně úspěšná s celkovým výtěžkem

4.282.107 Kč

a velcí dárci dorovnali zbylou část.

Jan Blažek (Duhovka Group), Kateřina Havlová (RA15), Jiří Cís (technický dozor) a David Harant (KVS) 

12. dubna 2023

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA STAVBY 

Komentované prohlídky stavby máme rádi. Můžeme vám totiž v reálu ukázat, jak stavba pokračuje, co aktuálně řešíme, co nás ještě čeká a máte možnost se na cokoliv doptat. Hosty provedla hlavní architektka Kateřina Havlová (architektonická kancelář RA15), stavbyvedoucí pan David Harant (stavební společnost KVS) a Jan Blažek za Duhovku. 

Bylo nám ctí!

23. - 24. března 2023

DUHOVKOVÝ SUPER BAZÁREK 

výtěžek 59.869 Kč

Jarní Duhovkový Super Bazárek se náramně vydařil! Velké poděkování patří všem – dětem, studentům, rodičům, učitelům a zaměstnancům školy - kteří se do akce zapojili a společně se postarali o spoustu zábavy a krásnou atmosféru! 

Stovky darovaných věcí, her, knih, oblečení a potřeb do domácnosti našly své nové spokojené majitele. Hrály se hry, malovalo se na obličej a mlsalo se ve stáncích s dobrůtkami a popíjela se dobrá káva či domácí limonáda. Každý si také mohl koupit a podepsat svoji cihlu, která pak bude zazděna v tělocvičně. 

Pomohli jsme i dalším, protože věci, které zbyly, byly věnovány na charitu do Šatníku Praha a SKP HOPO pro rodiny v nouzi.

DĚKUJEME Rodičovské asociaci ZŠ Duhovka za organizaci této krásné akce!

22. února 2023

PŘEDNÁŠKA MARKA HERMANA 

“Ochutnávka selského rozumu” 

výtěžek 20.750 Kč

Osvěžující večer s Markem Hermanem, který přinesl inspiraci, nové myšlenky a postřehy z praxe. Na chvíli jsme se zastavili v každodenním shonu a dotkli se starých jednoduchých principů, které se dají dobře použít jak v osobním životě, tak v každodenní práci s dětmi doma, ve školce i škole. 

DĚKUJEME velmi Martě a Richardovi Jonesovým za jejich laskavé poskytnutí úžasných prostor a skvělého pohoštění v hotelu Fitzgerald. 

19. února 2023

BENEFIČNÍ DUHOVKOVÝ BRUNCH V HOTELU PYRAMIDA 

výtěžek 84.851 Kč 

Krásné setkání rodin ve stylových prostorách Lounge baru Eclipse Orea Hotelu Pyramida. Bohaté teplé a studené menu od zdejšího šéfkuchaře, nealko nápoje, čepované pivo a skvělé víno, lahodná káva a úžasné dezerty nakonec. Děti si užily deskohraní, četbu z knížek, malování na obličej, kreativní výtvarné tvoření, společný zpěv doprovázený hrou na piano a miniturnaj ve stolním tenise. Byl to skvělý den! 

Srdečně DĚKUJEME Rodičovské asociaci, Orea Hotelu Pyramida a jednomu z našich rodičů za podporu a krásnou akci pro novou tělocvičnu a ateliér!

31. ledna 2023

BENEFIČNÍ SEMINÁŘ JANA BÍLÉHO

"ROLE MUŽE aneb muž jako partner, jako otec, jako businessman”

výtěžek 167.276 Kč  

Akce mimořádně věnována jen mužům a jejich vyjimečné roli ve výchově dětí, v partnerství, v rodině a naší společnosti. Jak se mění život muže narozením dětí? Jak se mění jeho partnerství a vztah k práci? A jak tyto hluboké změny zvládnout a vnímat svou jedinečnou roli? Odpověďmi na tyto otázky hosty provedl zkušený lektor a business kouč Jan Bílý, který se tématu role muže věnuje již řadu let. 

16. prosince 2022

Zimní koncert “Ze života Duhovky”

výtěžek 100 062 Kč

14. prosince 2022

Adventní setkání s rodiči a aukce obrazů Middle School

výtěžek 45 700 Kč

8. prosince 2022

Vánoční kavárna Middle School

výtěžek 9 461 Kč

30. listopadu 2022

Benefiční jóga na Fortně

výtěžek 112 500 Kč